Hacıoğulları AVM'ye Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Hakkında 

     Temelleri 1985 yılında atılan Hacıoğulları Avm, 35 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Osmancık'ın değil Çorum'unda en büyük ve başarılı gruplarından biri haline geldi.Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Hacıoğulları, ilinde ve ilçesinde yakaladığı başarıyı Türkiye'de yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir ülke oyuncusu.

Genel Bakış

     Türkiye'de modern parekende sektöründe öncüsü olan Hacıoğulları, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazasında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, sebze ve meyve, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, ev yaşam, fırın ve pastane, kitap ve tekstil, giyim gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

     Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Hacıoğulları, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

     Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Hacıoğulları Avm, parakende ve toptan sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.